برگزاری نشست کمیته علمی و راهبردی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین روابط عمومی در ایران

تاریخ انتشار : ۰۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۴:۴۱ | 2444 بازدید | ارسال توسط : |

اولین نشست مشترک کمیته های علمی و راهبردی کنفرانس منطقه ای رویکردهای نوین روابط عمومی در ایران به مدیریت دکتر زمانی به عنوان رئیس هیأت امنای خانه ارتباطات و رئیس شورای سیاستگذاری کنفرانس و دکتر محمد مهدی فتوره چی به عنوان دبیر کمیته علمی و با حضور گرم و پر شور اعضای کمیته علمی و برخی نمایندگان کمیته راهبردی برگزار شد.

از جمله ویژگی های این کنفرانس علمی پژوهشی که برای نخستین بار در کشور تجربه می شود، دعوت و مشارکت تعدادی از برجسته ترین صاحب نظران عملگرای روابط عمومی در کشور است. کلیه اعضای کمیته علمی دارای مدرک مرتبط ارتباطات بوده و همگی دارای سابقه فعالیت های آموزشی و پژوهشی می باشند و دست کم یک دوره مدیریت در روابط عمومی سازمان یا وزارتخانه ای را بر عهده داشته اند.

مخاطبان این کنفرانس در وهله اول، جامعه دانشگاهی بوده و امید است مقالات علمی و پژوهشی مناسب جهت چاپ در نشریات معتبر علمی به دبیرخانه واصل شود.

برای نخستین بار در کشور، انجمن های علمی و نهادهای پژوهشی معتبری همچون مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران، گروه روابط عمومی دانشگاه علامه، انجمن مطالعات فرهنگی و ارتباطات، انجمن سواد رسانه ای ، رسانه روابط عمومی نوین ایران، انجمن متخصصان روابط عمومی استان یزد،انجمن روابط عمومی ایران، پژوهشگاه مطالعات علوم انسانی و فرهنگ، مؤسسه آینده سازان به عنوان حامیان علمی و برخی نهادهای دیگر از جمله سازمان محیط زیست، وزارت نیرو، اتاق تعاون ایران و…تاکنون از این کنفرانس حمایت کرده اند.

با این امید که الگویی شود برای فعالان، مؤسسات و کارگزارانی که در آینده در کشور ایجاد خواهند شد، آنانی که در پی دانش افزایی و تحقق روابط عمومی دانش محور با تولیدات و محتوای فاخر هستند.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

گالری تصاویر

آخرین گالری تصاویر