امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 24 February , 2019
امروز : یکشنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۷ - 19 جماد ثاني 1440
آرشیو : اخبار, کتاب

کتاب «روابط عمومی زندگی» رونمایی می‌شود

کتاب روابط عمومی زندگی که رویکردی ارتباطی به مساله گفت‌وگوی بین فردی و ارتباط بین افراد جامعه دارد و تلاش می‌کند تا شیوه‌ای کاربردی و اثربخش را به افراد جامعه آموزش دهد روز جمعه در شهر کتاب اصفهان رو نمایی می‌شود.

۰۲ بهمن ۱۳۹۷

روابط عمومی زندگی؛ کتابی برای زندگی

جهان از کلمه آفریده شده است و این کلام است که قدرت تغییر و پیشرفت را ایجاد می کند. اصلی که در فرایند ارتباط بین فردی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

۲۸ آبان ۱۳۹۷

کتاب و فواید منحصر به فرد کتاب خواندن

کتاب خواندن چیزی فراتر از یک سرگرمی ساده یا یک تکلیف درسی است. باور کنید یا نه، فواید کتاب بیشتر از آن چیزی است که فکرش را می‌کنید. همراه ما باشید، می‌خواهیم درباره‌ی فواید کتاب و کتابخوانی مطالبی بیاموزیم.

۱۶ تیر ۱۳۹۷

مقدمه‌ای بر روابط عمومی اسلامی

با توجه به آنكه يكي از محورهاي مورد بحث دركتاب تكنيك‌هاي روابط عمومي و تبليغات بوده است و مبناي مقايسه نيز روابط عمومي عرفي است لاجرم در بخشي از كتاب از يافته‌هاي كتاب تكنيك‌هاي روابط عمومي عرفي متناسب با حجم محتواي اين محور و با ذكر منبع استفاده شده است.

۲۶ خرداد ۱۳۹۷

تحقق خواسته مردم درباره نمایشگاه کتاب امسال

  عضو شورای سیاستگذاری سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: مهم‌ترین ویژگی نمایشگاه امسال، پاسخ مثبت معاونت فرهنگی وزارت ارشاد به درخواست مردم مبنی بر بازگشت نمایشگاه به مصلی است.   علی اکبر اشعری درباره شعار نمایشگاه امسال که «نه به کتاب نخواندن» است، اظهار داشت: شعارهای نمایشگاه‌های پیشین از میان واژه‌های مثبت انتخاب می […]

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷