Saturday, 17 November , 2018
امروز : شنبه, ۲۶ آبان , ۱۳۹۷ - 9 ربيع أول 1440

اخبار ویژه

* آخرین اخبار

رونمایی از دایرکتوری روابط عمومی

با هدف ایجاد بانک جامع اطلاعات روابط عمومی ها و امکان تبادل نظرات و استفاده از تجربیات کارشناسان و مدیران روابط عمومی، از سایت دایرکتوری روابط عمومی رونمایی شد.

۲۴ آبان ۱۳۹۷

گفت و گو با دکتر حسین امامی، پژوهشگر رسانه های نوین:

سوءاستفاده از فضای مجازی برای ترویج خشونت و نفرت پراکنی

این روزها بیشتر خانواده‌های ایرانی وقت خودشان را در فضای مجازی سپری می کنند، جوان‌ترها علاقه بسیاری به اینستاگرام و توئیتر دارند و آنهایی که سن و سالی دارند بیشتر در فیس بوک و تلگرام می‌چرخند

۲۳ آبان ۱۳۹۷

معرفی دکتر باقرساروخانی از زبان محمد سلطانی فر

از زمانی که من پا در عرصه روزنامه نگاری گذاشتم و این حوزه را تجربه کردم یکی از تجربه های من آشنایی با دکتر ساروخانی بود چرا که قبل از اینکه با ایشان آشنا بشوم و شخصیت ایشان را از نزدیک ببینم با کتاب های ایشان آشنا شده بودم و یکی از دریچه هایی که مرا وادار کرد که به حوزه ارتباطات نگاهی متفاوت داشته باشم کتاب های جناب دکتر (دکتر باقرساروخانی) بود.

۲۳ آبان ۱۳۹۷

همایش علمی و آموزشی روابط عمومی اصفهان در هتل کوثر برگزار می شود

طرح مباحث مورد نیاز جامعه ارتباطی همچون روابط عمومی مدرن در سازمانی ناب، رویکردهای روابط عمومی الکترونیک و راههای تاثیر گذاری در مذاکرات، برنامه ای است که این موسسه با همکاری خانه ارتباطات استان اصفهان در راستای ارتقاء سطح آگاهی، دانش و توانایی های مدیران و کارشناسان روابط عمومی ، اصحاب رسانه و مدیران بخش خصوصی و دولتی برگزار می کند.

۲۰ آبان ۱۳۹۷

روزنامه فرصت امروز

رویکردهای روابط عمومی نوین

با وارد شدن به نیمه دوم سال، زمان بودجه بندی برای سال آینده نیز فرامی رسد و بهتر است بودجه ای برای رویکردهای جدید در بخش روابط عمومی خود در نظر بگیرید. روابط عمومی بیرونی ترین وجه سازمان شماست و بیشترین ارتباط را با رسانه های مختلف دارد.

۱۸ آبان ۱۳۹۷

سواد رسانه ای
فضای مجازی و اعتیاد اینترنتی
آسیب‌های اعتیاد به فضای مجازی/ ضرورت سواد رسانه‌ای برای والدین
همایش استانی سواد رسانه ای با موضوع خانواده برگزار می شود
پنج سوال طلایی که همه مخاطبان رسانه باید با آن آشنا باشند
گالری فیلم
جایزه ترویج علم سال ۱۳۹۷ به دکتر هادی خانیکی تعلق گرفت

جایزه ترویج علم سال ۱۳۹۷ به دکتر هادی خانیکی تعلق گرفت

  روابط عمومی نوین ایران؛ جایزه ترویج علم سال ۱۳۹۷ به دلیل فعالیت و تلاش بی­ وقفه، مسئولانه، هدفمند و همه جانبه در حوزه­ های دانشگاهی و عمومی در راستای “توسعه و ترویج علم ارتباطات” و همچنین تعهد به تداوم کار ترویجی، علمی و پژوهشی در تولید ایده ها، مفاهیم و اطلاعات علمی و انجام […]

گالری عکس